wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Płatności

Płatności

Płatności elektroniczne

alt 

Oferujemy nowoczesne i wygodne płatności online bez wychodzenia z domu poprzez e-transfery i karty płatnicze. Współpracujemy z dotpay, liderem technologi płatności poprzez internet, co jest gwarancją bezpieczeństwa i udanej transakcji. Istnieje także możliwość zapłaty poprzez przelewy24.pl .


 

Dzięki współpracy z Credit Agricole Bank Polska S.A. możecie Państwo skorzystać z opcji płatności: Credit Agricole Raty.
alt
CA Raty dostępne:

  • całkowicie online
  • do max. kwoty 20 000 zł za zakupy
  • bez zbędnych formalności
  • spłatę możecie Państwo rozłożyć nawet na 48 miesięcy

Ratę można sprawdzić przy wybranym produkcie lub po zakończonych zakupach – w koszyku.

AKWARIUM24 DAWID KŁUDKA oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.Przelewy on-line

E-transfery gdzie wystarczy zatwierdzić transakcje pinem lub tokenem przez internet, obsługiwane przez następujące banki: mTransfer, Płacę z Inteligo, MultiTransfer, Płacę z iPko, Przelew24 BZ WBK, Płać z ING, Płać z Nordea, BPH Pay By Link, Pekao24 Przelew, Millennium Płatności Internetowe, Płacę z Alior Bankiem, Płacę z Citi Handlowy, r-Przelew Raiffeisen Bank, Meritum Bank Przelew, Pay Way Toyota Bank, Płać z BOŚ, Alior Sync, Eurobank Płatności Online

alt

Karty płatnicze

Karty płatnicze umożliwiające płatność za towar poprzez internet. Oferujemy transakcje poprzez: VISA, MasterCard, Diners Club International, JCB, Visa Electron.


Dane do przelewu:

AKWARIUM24 DAWID KŁUDKA
Ul. Długa 5
20-346 LUBLIN
nr konta: 50 1140 2004 0000 3902 7692 4419

Przy odbiorach osobistych jest możliwość płatności kartą. Jeżeli chcą Państwo zapłacić kartą przy odbiorze proszę o informację w momencie umawiania się na odbiór.
alt

 


Przejdź do strony głównej